Chov psů  *   Veterinární ordinace  *   Alternativní terapie  *   Odkazy  *   Kontakt

ÚVOD
Úvod
Informace o terapii
Jak léčím
Moje filozofie
Pozitivní programování
Žít s radostí
Mým studentům
Celistvost
Dávám každému dni
Osud
Proč? (minerální říše)
Meditace
Alfa pásma, tajný koutek
Karma a Zákon přitažlivosti
Karmická terapie
Čakry - všechny věty
Modlící se ruce
Láska bez podmínek
Láska a vztahy
Pramen lásky
Přijetí bohatství
Dalajlama o náboženství
Máme srdce?
Tuky
Malá duše a slunce
Doporučená literatura
Pozitivní programování, karmaVážení klienti a kamarádi,

Z administrativních důvodů není web TROJSKÝ KŮŇ aktualizován.
Volné pokračování tohoto webu je na www.alternativniterapie.estranky.cz
I nadále věnuji celostní medicíně zvířat a rodinnému poradenství majitelů.
Bližší informace najdete na výše uvedené webové adrese.
Děkuji za pochopení. MVDr. Simona Müllerová
Email: Simona.homeopatie@seznam.cz
Telefon: 602559860NOVÉ ČLÁNKY od 1.1.2012

Všechno, co vám řeknu, je tak, jak to vidím já. Vy to můžete vidět a cítit jinak a je to vaše svoboda.
Za posledních 19 let hledání sebe, pravdy, lásky, štěstí a zdraví jsem navštívila mnoho seminářů, kurzů a přečetla jsem tolik knih, že jich mám několik plných knihoven. Co jsem četla a slyšela, jsem si analyzovala a použila z toho to, co mi vyhovovalo, co se se mnou ztotožňovalo. Každý den jsem meditovala, na záchodě, na procházce, v posteli, v autobuse, všude. Byla jsem hodně nešťastná, hodně chudá, opuštěná a bezradná, ale měla jsem velkou víru v lásku a nezlomné rozhodnutí, že se jí dočkám. Informace ke mně proudily a já jsem zásadně měnila své názory a postoje k životu, k lidem a k sobě (což bylo nejtěžší). Dostala jsem se z fáze sebelítosti, nespravedlnosti a ukřivdění k poznání, že chybu musím vždy hledat nejprve u sebe, že to musím být já, kdo se bude první měnit. A že pokud já udělám malou chybičku, vyřknu malou lež, udělám i sebemenší podvod, nemám právo soudit druhého a povyšovat se nad něj. Jestliže to udělám já v malém, nemohu nikoho kritizovat.
Mým mottem se stala věta: Žij tak, abys byla pyšná, když o tobě lidé říkají pravdu. Sama jsem tu větu vytvořila a žiji podle ní stále. Jsem chybující, mám své vzteky a trápení, ale i tak jsem mnohem šťastnější než dřív a hlavně zdravá. Konečně jsem úplně zdravá. (I když jsem si jistá, že kdybych navštívila specializované lékařské pracoviště, najdou na mně mnoho odchylek od tabulkových hodnot, do kterých dnešní medicína zaškatulkuje člověka. Pak by mě rozpíchali, vzali by mi kusy mého těla, nacpali do mě chemii a úplně by mě zničili. Podstatné pro mě je, že se cítím lehká, zdravá a mé malé bolístky jsou znamením, že jsem vymyslela nějakou hloupost a že jsem se odchýlila z Cesty.)

Neuznávám žádná dogmata, žádné předpisy a přesné postupy, přestože když se něco učíme, s něčím začínáme, je třeba ty přesné postupy mít. Až něco skutečně umíte, můžete si to zjednodušit nebo něco z toho obejít. To se týká celé mé pracovní praxe, kterou je ambulantní veterina, homeopatie humánní a veterinární a spousta alternativních technik, které ani nestíhám používat.
Většinu dosavadního života jsem milovala zvířata více než lidi, oni mi pomohli stát se člověkem a pochopit říši lidí. Velmi chytří psi jsou schopni lumpáren jako lidé. A vždycky nás to vede k zamyšlení: proč??? Díky psům jsem našla sebe, svou hodnotu. A pak jsem pochopila, že patřím do říše lidí a své naplnění, svou lásku a zázemí musím hledat a najít v říši lidí. Je to zcela přirozený vývoj a nemám nikomu za zlé, že ještě setrvává srdcem v říši zvířat.

Všichni jsme zranění, všichni jsme uvnitř nešťastní, ať se podívám na kohokoliv, má tolik bolestí. Většinou si hrajeme na šťastné, spokojené, nezranitelné. V mých etapách života jsem procházela chvílemi velkého štěstí a dlouhými chvílemi trápení. Čím více rozumím zákonům karmy, čím více se jimi řídím, je moje zdraví pevnější, moje mysl jasnější. Dovedu se radovat z nebe, i když je nádherně šedé! Miluji déšť, i když je celý týden. Kam se podívám, najdu něco, z čeho se můžu radovat, s čím se můžu spojit. A díky tomu překonávám ztráty a zranění, které ke mně přicházejí. A vždy se obracím k sobě, dovnitř: proč? Kde je chyba? Moji studenti alternativ mi pomáhají najít karmické uzly, mám také své vlastní terapeuty, neboť na sebe člověk nikdy zcela nestačí.

Všichni jsme pod vlivem kolektivních myšlenek, většina z nás vytváří negativní myšlenky, strach z chudoby, z nemoci, vzteky, odsuzování, sebelítost, a ty myšlenky sílí, slučují se v energetický mrak, pod kterým jsme. Proto tak snadno podlehneme negativním emocím. Musíme se tomu všichni vzepřít. Najít radost v trávě, v květině, v dešti i v mraku, rozhodnout se změnit se, nelitovat se, nesoudit a říct si: jsem já bez chyby? Jsem já bez viny? Ukažme sami na sobě ochotu měnit se a být hodní dřív, než se budeme vztekat a litovat se, že se nemění ten druhý; proč já, když on ne?? Tuhle fázi mám dávno za sebou a je velmi osvobozující se jí zbavit.
Pokud posuzujeme události z pohledu karmy, najdeme vždy klíč k problému. Pokud se izolujete do tohoto těla, do tohoto života, pak se vám události jeví jako nespravedlivé a vy se zbytečně trápíte a chybně situaci řešíte.
Já vám nabízím hluboké pochopení a porozumění životu, zpracování problémů jiným způsobem, než jste zvyklí. Moje slova a moje práce jsou nabídka, jsou cesta, jsou světlo, jsou možnost. Je jen na vás, kolik mé pravdy se stane i vaší pravdou. Nikdo vás nemůže nikdy k ničemu nutit, všichni jsme svobodní, když si to dovolíme. Pokud jednáme podle hlasu srdce, pak neublížíme. Ale musíme to srdce mít a mnoho nás ho nemá, nebo ho má ztvrdlé, zraněné. Ale my se můžeme k srdci vrátit. A svět pak má znova barvy, život má smysl. Chcete-li to zkusit jinak, můžete číst dál, můžete za mnou přijet, můžete chodit do naší školy alternativních technik.
Nikdy nic nevzdám. Mým cílem je láska a já se vší silou držím cesty, kterou jsem našla před 19ti lety, ze které jsem několikrát sešla a skoro mě to zabilo. Mám spoustu znalostí a zkušeností a bude mým štěstím, když vám pomůžu pochopit SMYSL a zbavit vás trápení a nemocí. Na začátku potřebuje každý vedení, pomocnou ruku, než se naučí sám s energiemi a karmou pracovat. Každý má mnoho šancí, ale pokud nebudete na sobě pracovat, pomoc zvenku vás nezachrání. Já a moji přátelé jsme tu proto, abychom pomáhali lidem a zvířatům, abychom vás učili a provázeli. Přesto jsme stále jen lidmi a řešíme své každodenní starosti a svou karmu. Jsme tu pro vás jako světlo na vaší cestě na určitou dobu.

Simona Müllerová